اینتر را بزنید

جزئیات پروژه

  اینتر زنید

  پیغام ها

  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  • قیمت پیشنهادی شما برای 61052 توسط ahmadza    ahmadza پذیرفته شد در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

  قوانین و مقررات همکاران

  قوانین و مقررات مترجمین/ویراستاران

   

  بسیار خرسندیم از اینکه به عنوان مترجم/ویراستار با موسسه فونتیک همکاری می فرمایید. لطفا با مطالعه دقیق قوانین و مقررات ما را در ارائه هرچه بهتر خدمات یاری فرمایید.

   

  -ویژگی منحصربه فرد موسسه فونتیک امکان ارائه قیمت و زمان پیشنهادی توسط مترجم به مشتریان بدون واسطه می باشد. پس از ثبت نام در سایت، با ورود به قسمت پروفایل و کلیک بر روی گزینه دریافت پروژه، پروژه های ثبت شده قابل مشاهده بوده و شما میتوانید با توجه به تخصص خود قیمت و زمان پیشنهادی را ارائه دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

   

  -مترجم/ویراستار متعهد و ملتزم است که حق استفاده و بهره برداری حاصل از پروژه های انجام شده (مترجمین غیر رسمی و ویراستاران ۲۰ درصد- مترجمین رسمی ۱۰ درصد) از طریق موسسه فونتیک را به شرکت پرداخت نماید.

   

  -جهت دریافت پروژه بایستی ابتدا حساب کاربری خود را تکمیل کنید. بدیهی است در صورت عدم تکمیل پروفایل امکان دریافت هیچ فایلی برای ترجمه/ویراستاری وجود ندارد. برای ثبت نام کلیک کنید

   

  نکته ۱: اطلاعات درج شده در حساب کاربری توسط کارشناسان بررسی و در صورت وجود اطلاعات ناقص و یا اشتباه، حساب کاربری شما از سامانه حذف خواهد شد.

   

  -آدرس ایمیل خود را تایید سپس بخش های مربوط به خود را کامل کنید. توجه بفرمایید که تکمیل قسمت اطلاعات فردی و تحصیلی برای تمامی گروه ها الزامی می باشد. پس از ان قسمت تخصصی مربوط به خود را بایستی تکمیل نمایید (به عنوان مثال بعد از تکمیل بخش “اطلاعات فردی” و “اطلاعات تحصیلی” مترجمین بایستی بخش مربوط به “اطلاعات مترجمین غیررسمی” را تکمیل نمایند).

   

  -درج تصویر مترجمین/ویراستاران الزامی بوده و در صورت عدم ارسال عکس نام شما در لیست مترجمین روی صفحه اصلی سایت قرار داده نشده و شانس شما جهت دیده شدن و دریاف پروژه های بیشتر کاهش می یابد.

   

  نکته۲: اطلاعات درج شده در حساب کاربری شما محرمانه خواهد بود و تنها توسط مدیریت و کارشناس مربوطه قابل دسترسی می باشد.

   

  -در قسمت آپلود نمونه کارها، کارهایی که از قبل ترجمه کرده اید را بر اساس تخصص خود آپلود نمایید.  در صورت مشاهده ترجمه های کپی شده و یا ترجمه های با کیفیت پایین و ماشینی و یا متون ترجمه شده توسط شخصی غیر از مترجم حساب کاربری شما حذف خواهد شد.

   

  نکته۴: نمونه کار شما نشان دهنده سطح ترجمه/ ویراستاری شما بوده و برای کاربران قابل دسترس است. بهتر است یک پاراگراف از متن ترجمه شده را در قالب یک فایل pdf ارسال نمایید (به عنوان مثال اگر در رشته های برق و کامپیوتر تخصص دارید . ابتدای هر متن بایستی موضوع تخصصی آن را وارد کرده و یک پاراگراف متن ترجمه شده رشته برق و یک پاراگراف متن ترجمه شده رشته کامپیوتر را در قالب یک فایل pdf ارسال کنید).

   

  نکته۵: نمونه کار خود را بدون درج نام و اطلاعات تماس در قسمت مربوطه قرار دهید

   

  -رد و بدل کردن هرگونه اطلاعات تماس اعم از شماره تلفن، آدرس ایمیل و … با کاربران برخلاف قوانین موسسه بوده و ممنوع می باشد.

   

  -در صفحه اختصاصی مربوط به هر پروژه، فضایی برای گفتگو با کاربر در نظر گرفته شده که توسط کارشناسان مربوطه بر آن نظارت می شود.

   

  -بایستی بر اساس تخصص خود قیمت و زمان پیشنهادی خود را مطرح کنید. لطفا قیمت پیشنهادی خود را در یک بازه معقول درج نموده و از ارسال قیمت های نامعقول جدا خودداری بفرمایید. برای اطلاع از حدود قیمت سایر مترجمین می توانید از قسمت “میانگین قیمت های پیشنهادی” موجود در صفحه پروژه کمک بگیرید.

   

  نکته۷: ارائه قیمت های نامعقول (قیمت های بیش از اندازه بالا و پایین) شانس شما را برای دریافت پروژه کاهش خواهد داد. بهتر است قیمت شما در حدود “میانگین قیمت های پیشنهادی” باشد.

   

  نکته۸ :قیمت و زمان ارائه شده توسط یک مترجم/ ویراستار تنها توسط کارفرما قابل مشاهده است.

   

  -پس از پذیرش قیمت و زمان پیشنهادی شما پیامکی مبنی بر پذیرش پروژه برای شما ارسال خواهد شد. بایستی ظرف مدت ۳۰ دقیقه به حساب کاربری خود وارد شده و  شروع انجام پروژه را اعلام کنید در غیر اینصورت پروژه لغو خواهد شد.

   

  -پس از پذیرش پروژه امکان انصراف دادن از آن وجود نخواهد داشت. در صورت انصراف از انجام پروژه و یا عدم ارسال آن در زمان تعیین شده حساب کاربری شما مسدود شده و جریمه خواهید شد.

   

  نکته۹:در صورت تکرار مجدد حساب کاربری شما حذف می گردد.

   

  -تنها متن هایی را که در تخصص شما هست و توانایی انجام آن را دارید انتخاب نمایید. تمامی متون ارسال شده قبل از دریافت توسط کاربر توسط کارشناسان بررسی شده و در صورت وجود نقص در متن دوباره به شما برگشت زده خواهد شد.

   

  -برای اصلاح فایل تنها کمتر از ۲۴ ساعت فرصت دارید. در غیر اینصورت متن ارسالی جهت ویرایش در اختیار کارشناس دیگری قرار گرفته و هزینه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

   

  -رعایت اصل امانت متون ارسال شده توسط مترجم/ویراستار یکی از قوانین اصلی موسسه بوده و در صورت مشاهده موارد خلاف این موضوع مشمول جریمه خواهید شد.

   

  -در صورت عدم رضایت مشتری مبنی بر عدم کیفیت متن ارسالی توسط شما، فایل به چند داور ارسال شده و نظر نهایی توسط آن ها اعلام خواهد شد.

   

  نکته۱۰:در صورت وجود نواقص(ترجمه های ماشینی، جا افتادگی در متن و…) ملزم به اصلاح مجدد متن و رفع اشکالات مطرح شده تا زمان رضایت مشتری می باشید.

   

  نکته۱۱: متون ترجمه شده ماشینی و نا مفهوم به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشند

   

  -در صورتی که تمامی فایل های ارسال شده توسط شما مورد تایید موسسه و کارفرما باشد نام شما به عنوان ویراستار/ مترجم برتر در سایت درج خواهد شد. این کار شانس شما را برای دیده شدن و دریافت فایل های بیشتر افزایش خواهد داد.

   

  -پایبندی به رفتار اجتماعی، شغلی، اخلاقی مناسب و قانونی و رعایت کلیه قوانین جمهوری اسلامی بر عهده مترجم/ویراستار می باشد.

   

  -شماره حساب درج شده توسط مترجم/ ویراستار حتما بایستی به نام شخص ثبت نام کننده در سایت بوده و ارسال هزینه به کارت شخصی دیگر امکان پذیر نمی باشد.

   

  -تسویه حساب مالی بعد از انجام حداقل ۳ پروژه صورت خواهد گرفت. پس از همکاری طولانی مدت و محرز شدن اعتبار مترجم تسویه حساب های آنی به درخواست مترجم نیز قابل انجام می باشد.