اینتر را بزنید

جزئیات پروژه

  اینتر زنید

  پیغام ها

  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  • قیمت پیشنهادی شما برای 61052 توسط ahmadza    ahmadza پذیرفته شد در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

  ریاضیات

  ترجمه به سرعت در حال رشد است و خدمات ترجمه حرفه ای را می توان از دفاتر ترجمه مختلف با نرخ های متفاوت دریافت کرد. ترجمه متون ریاضی و آمار یک نوع متفاوتی از ترجمه است که پر از اصطلاحات فنی، اختصارات، ارقام، گرافیک، نقشه ها و طرح ها است. این نوع ترجمه نیازمند مهارت های ویژه و مترجمان متخصص است.موسسه فونتیک با استفاده از یک سیاست دقیق منابع انسانی، فقط زبان شناسان آزمایش شده و با تجربه مربوطه در زمینه خود را برای ترجمه متون شما استفاده خواهند شد. در صورت تمایل شما تمامی فرمول ها تایپ شده و اشکال و جداول رسم خواهند شد ولی در حالت پیش فرض تنها عناوین جداول و شکل ها ترجمه خواهد شد.

  در حالی که ریاضیات می تواند یک زبان کمی باشد، یک موضوع جهانی است که نیاز به زبانهای مختلف دارد. ترجمه ریاضیات به زبان های مختلف نیاز به دانش تخصصی در این زمینه دارد.  مهارت یک مترجم، منجر به ارائه ترجمه با کیفیت بالا می شود. موسسه فونتیک جهت ترجمه ریاضیات و آمار با شبکه ای متشکل از ۱۵،۰۰۰ مترجم کار می کند، آنها با دقت بر دانش و مهارت ریاضی انتخاب می شوند تا بتوانند برای مشتریان ما ترجمه های با کیفیت بالا ارائه دهند.  تیم ما از مترجمان و کارشناسان تشکیل شده که به خوبی با جنبه های مختلف ریاضیات آشنایی دارند.ما همیشه توانستیم متونی با کیفیت حرفه ای، دقیق و سریع ارائه دهیم. خدمات ترجمه ریاضیات و آمار ما موضوعات مختلفی را پوشش می دهد. متخصصان ما شامل مترجمین/ویراستاران گرایش های مختلف ریاضی و آمار از جمله ریاضیات محض، ریاضیات کاربردی، آموزش ریاضی،ریاضی مالی، محاسبات نرم-ساختارهای جبر منطقی، جبر، محاسبات در آمار،، هندسه فراکتال و… می باشد.

  نظام رتبه بندی لایدن در سال ۲۰۱۶ با توجه به عملکرد ۸۴۲ دانشگاه برتر بین المللی در دوره زمانی ۲۰۱۴-۲۰۱۱ تعداد ۶۶۵ دانشگاه برجسته در حوزه ریاضیات و علوم رایانه معرفی کرد. در ایران دانشکده ریاضیدانشگاههای صنعتی امیرکبیر جایگاه ۵۰، دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی شریف جایگاه ۷۰، دانشکده ریاضی دانشگاه علم و صنعت ایران جایگاه ۷۸ و دانشکده ریاضی دانشگاه تهران جایگاه ۹۸  را به دست اوردند. بعد از آنها سایر دانشگاهها مانند دانشکده ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشکده ریاضی دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشکده ریاضی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشکده ریاضی دانشگاه تبریز، دانشکده ریاضی دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده علوم ریاضی دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشکده ریاضی دانشگاه شیراز به ترتیب رتبه های ۱۸۲، ۲۳۳، ۲۴۳، ۲۵۹، ۳۳۰، ۳۸۶، ۴۲۴ و ۴۳۹ دنیا را کسب کردند.

  نام رشته ریاضی و فیزیک با رشته فنی و مهندسی دانشگاه ها عجین شده است بنابراین اکثر مشاغل فنی و مهندسی ، از طریق تحصیل در رشته ی ریاضی و فیزیک قابل دسترسی خواهند بود رشته های دانشگاهی ریاضی فیزیک بسیار متنوع است.

  ۱۰ دانشگاه برتر دنیا در زمینه رشته ریاضی به شرح زیر می باشد:

  ۱
  ۲
  ۳
  ۴
  ۵
  ۶
  ۷
  ۸
  ۹
  ۱۰