اینتر را بزنید

جزئیات پروژه

  اینتر زنید

  پیغام ها

  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • ahmadza    ahmadza یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
  • عارف محمدیان    عارف محمدیان یک پیغام در محیط کاری پروژه 61052 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۷
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  •    یک پیغام در محیط کاری پروژه 68065 قرار داده است. در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
  • قیمت پیشنهادی شما برای 61052 توسط ahmadza    ahmadza پذیرفته شد در ساعت ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ در تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵

  گروه روان شناسی

  ترجمه روانشناسی یک رشته تخصصی بوده که شامل یک مطالعه علمی جامع از توابع و رفتارهای ذهنی است. در موسسه فونتیک، ما از متخصصانی استفاده می کنیم که پزشکان یا دانش پژوهان دارای تخصص و با تجربه مناسب در این زمینه خاص هستند. علاوه بر این، ما تنها مترجمان را با مهارت های زبانی خاص انتخاب می کنیم تا اطمینان حاصل شود که  ۱۰۰٪ دقت را هنگام انجام ترجمه در نظر می گیرند. ما ترجمه روانشناسی را در چندین زبان ارائه می کنیم.

  رشته روانشناسی یکی از شاخه های مهم رشته علوم انسانی بوده  که به گرایش های مختلفی از جمله روانشناسی تربیتی، روانشناسی عمومی،روانشناسی بالینی، روانشناسی کودکان استثنایی، روانشناسی صنعتی و سازمانی، راهنمایی و مشاوره، روانشناسی خانواده ، روانشناسی رشد، روانشناسی شخصیت و … تقسیم می شود. با توجه به تفاوت های موجود در رفتار انسان ها هر کدام از گرایش های رشته روانشناسی باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. این رشته دانشگاهی اطلاعات زیادی را در مورد شرایط روحی و فکری انسان ها به ما ارائه می دهد.

  روان شناسی ایران، از قرن ها پیش با عنوان علم النفس یا اخلاق، مورد توجه دانشمندان بوده است. اما روان شناسی جدید در ایران، با انتشار کتاب های علم النفس یا روان شناسی از لحاظ تربیت نوشته دکتر علی اکبر سیاسی و سنجش هوش یا روان شناسی علمی دکتر محمد باقر هوشیار در سال ۱۳۱۷ آغاز شده است. اما شکوفایی واقعی این علم در کشورمان، در دهه ی ۴۰ صورت گرفته است. در این سال ها بود که روان شناسی به عنوان یک رشته ی مستقل دایر شد و ترجمه ی کتاب اصول روان شناسی به وسیله دکتر محمود صناعی رونق خاصی به آن بخشید. 

  جالب توجه است که بهترین و موفق ترین کتاب های دنیا از جمله کتاب های روانشناسی هستند. این کتاب ها به خودشناسی و خودباوری افراد کمک کرده و تاثیر زیادی بر زندگی افراد میگذارد. از جمله بهترین کتاب های روانشناسانه روز دنیا می توان به کتاب های آیین دوست یابی و تاثیرگذاری بر افراد دیل کارنگی، ثروتمندترین مرد بابل جرج کلاسون، تعبیر خواب زیگموند فروید، قدرت عادت چارلز داهیگ، بیندیشید و ثروتمند شوید ناپلئون هیل، هفت عادت مردمان موثر استفان کاوی، جادوی فکر بزرگ شوارتز، مدیر یک دقیقه ای کنت بلانچارد و اسپنسر جانسون، از خوب به عالی جیم کالینز، پدر پولدار پدر بی پول رابرت کیوساکی، چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد اسپنسر جانسون، کیمیاگر پائولو کوئلیو،انسان در جستجوی معنا ویکتور فرانکل، تافته های جدا بافته مالکوم گلدول و بسیاری دیگر از بهترین کتاب های معروف ترین نویسندگان دنیا را نام برد.

  امروزه نیز در کلیه سطوح و دانشگاه های برتر کشور مانند دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی،  دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه اصفهان،  دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین،  دانشگاه بوعلی سینا همدان، دانشگاه تربیت معلم تهران،  دانشگاه تربیت معلم آذربایجان، دانشگاه تربیت مدرس،  دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی،  دانشگاه تبریز دانشگاه علوم تربیتی و روانشناسی،  دانشگاه رازی کرمانشاه،دانشگاه فردوسی مشهد ، دانشگاه شیراز،  دانشگاه علامه طباطبایی،دانشگاه شهید چمران و بسیاری دیگر از دانشگاههای مطرح کشور تدریس شده و هر ساله در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشجو میپذیرند.